sobota, 29 marca 2014


Wiele razy przekonywaliśmy, że naukowiec powinien posiadać umiejętność sprawnego wypowiadania się i docierania ze swoim przekazem do dużych grup odbiorców. Taka sprawność pomaga bowiem w rozwoju kariery naukowej. W najbliższych dniach pojawi się kolejna okazja do poprawienia swojego warsztatu w zakresie wystąpień publicznych.

W 8. części Akademii Naukowca zachęcaliśmy do zapoznania się z ofertą platformy edukacyjnej Coursera.org. 31 marca 2014 r. właśnie na tej platformie rozpoczną się bezpłatne zajęcia "Wprowadzenie do wystąpień publicznych", które prowadził będzie Matt MCGarrity z University of Washington. Zajęcia będą trwały dziesięć tygodni i zgodnie z informacjami organizatorów mają wymagać poświęcenia od trzech do pięciu godzin tygodniowo.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny i nie ma ograniczeń liczbowych dotyczących uczestników. Całość szkolenia prowadzona jest za pośrednictwem internetu i serwisu Coursera.org w języku angielskim. Jako metody nauczania wykorzystywane będą nadania wideo (także z napisami w języku angielskim), forum dyskusyjne, analiza i modelowanie wystąpień oraz testy. Uczestnicy kursu będą mieli możliwość nagrania swoich wystąpień i przesłania ich do prowadzącego kurs.

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące kursu "Wprowadzenia do wystąpień publicznych" można znaleźć na stronie https://www.coursera.org/course/publicspeak.Zdjęcie we wpisie: Some rights reserved by www.audio-luci-store.it Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...