poniedziałek, 31 marca 2014
Kwiecień będzie kolejnym miesiącem, w którym naukowcy będą mieli okazje do zdobycia środków na swoje badania naukowe. Szczególnie aktywny będzie środek miesiąca. W ciągu kilku dni zamknięty zostanie wówczas nabór wniosków w kilkunastu konkursach. Tradycyjnie przygotowaliśmy infografikę, której celem jest ułatwienie znalezienie odpowiedniego konkursu.

Szczególnie warto zwrócić uwagę na ofertę dla badaczy, którzy planują prowadzić badania poza granicami Polski. 13 kwietnia zamknięty zostanie nabór wniosków w dwóch konkursach, których organizatorem jest Fundacja Fulbrighta. Wnioski cały czas mogą składać doktorzy oraz doktoranci. W kwietniu upływa także termin aplikowania dla studentów i doktoratów, którzy chcieliby swoją wiedzę zdobywać na niemieckich uczelniach wyższych. Nie zabraknie też bardziej egzotycznych ofert grantowych. W kwietniu można starać się o środki na badania w Brazylii oraz Turcji.

Pełną listę konkursów można znaleźć na infografice. Zwracamy uwagę, że infografika została przygotowana 31 marca 2014 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com. Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy - w tym wiele z maja i czerwca. Kalendarz można znaleźć w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - FacebookTwitter i Google+. Zachęcamy także do zapisania się na nasz newsletter - formularz poniżej.   

Podaj swój adres email:

Zdjęcie we wpisie Some rights reserved by Tax CreditsPrint Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...