czwartek, 10 kwietnia 2014


Logo Education First
Do 17 kwietnia 2014 r. trwa nabór wniosków w ramach konkursu na staże Global Intern. Konkurs adresowany jest do studentów, którzy chcą odbyć wakacyjny staż w trzech różnych krajach świata. Nagrodą dla laureata konkursu będzie trzymiesięczny staż w trzech różnych krajach świata. Aplikacja zgłoszeniowa może przybrać formę 3-minutowego filmu lub eseju, w którym kandydat uzasadnia dlaczego powinien zostać laureatem konkursu.

Konkurs Global Intern organizowany jest przez EF Education. Swoje zgłoszenia mogą przesyłać studenci z całego świata. Laureat konkursu zostanie wybrany na podstawie oryginalności aplikacji, liczby głosów oddanych na filmik i rozmowy kwalifikacyjnej. W związku z międzynarodowym charakterem konkursu, zgłoszenia należy przesyłać w języku angielskim.

Staż składa się z trzech miesięcznych etapów:
  • I etap - staż w Centrali EF w Londynie, Bostonie, Dubaju, Shanghaju lub Zurich;
  • II etap - staż w jednej z 460 szkół i biur EF na całym świecie;
  • III etap - praca z AIESEC w ramach projektu rozwoju społeczności, edukacji, zdrowia, praw człowieka i kultury. Projekty odbywają się w takich miejscach jak Indonezja, Kenia, Peru i Sri Lanka.
Troje finalistów lokalnego etapu  konkursu otrzyma nagrody specjalne. Laureat konkursu będzie miał zapewnione pokrycie kosztów podróży i zakwaterowania podczas całego okresu trzymiesięcznego stażu. Laureaci będą otrzymywali wynagrodzenie w wysokości 1 000 dolarów za każdy miesiąc stażu.
Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...