piątek, 11 kwietnia 2014


Logo Instytutu Badań Edukacyjnych
Do 17 listopada 2014 r. można przesyłać zgłoszenia do konkursu na pracę magisterską wykorzystującą wyniki badań edukacyjnych. Tematem pracy konkursowej może być dowolne zagadnienie związane z dziedziną edukacji (np. wczesnej edukacji i opieki, finansowania oświaty, ekonomii edukacji oraz szkolnictwa wyższego i uczenia się dorosłych). Do konkursu można zgłaszać prace, które zostały obronione przez studentów i absolwentów kierunków studiów, dowolnych uczelni wyższych, którzy obronili swe prace magisterskie na uczelniach na terenie Polski w okresie od 31 października 2013 r. do 31 października 2014 r.

Zgodnie z informacjami organizatorów do konkursu można zgłosić pracę magisterską, która dostarcza nowej wiedzy, ważnej z punktu widzenia praktyki i polityki edukacyjnej. Praca magisterska musi zawierać poprawne metodologicznie wnioski a podstawą analiz powinny być wyniki z badań lub dane dostępnie publicznie.  Organizatorze będą preferowali prace, w których znajdują się odniesienia do zmian, jakie zachodziły w edukacji od 1999 r. w związku z obchodzonym w 2014 roku 25-leciem przemian ustrojowych w Polsce, które miały wpływ również na edukację.

Dla autorów najlepszych prac przygotowano następujące nagrody:
  • I nagroda - 3 000 zł;
  • II nagroda - 2 000 zł;
  • III nagroda - 1 000 zł.
Prace na konkurs mogą zgłaszać ich autorzy, a za ich zgodą także promotorzy oraz instytucje. Organizatorem konkursu jest Instytut Badań Edukacyjnych. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30 stycznia 2015 r.

Strona internetowa konkursu na pracę magisterską wykorzystującą wyniki badań edukacyjnychPrint Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...