piątek, 18 kwietnia 2014


Logo konkursu Revitaer 2014
Do 31 maja 2014 r. można przesyłać zgłoszenia do trzeciej edycji konkursu Revitare. Konkurs adresowany jest do studentów i młodych naukowców, którzy interesują się problemami związanymi z rewitalizacją terenów zdegradowanych i prowadzili na ten temat badania. Dla autorów najlepszych prac organizatorzy przygotowali nagrody finansowe oraz rzeczowe.

Zgodnie z regulaminem konkursu zgłoszenia mogą przesyłać studenci i absolwenci uczelni wyższych oraz młodzi pracownicy naukowi o ile nie ukończyli 35. roku życia i uzyskali stopień doktora nie dawniej niż dwa lata temu. Organizatorzy wymagają, żeby wnioskodawcy w swoich pracach naukowych i badawczych podejmowali problematykę rewitalizacji terenów zdegradowanych w aspekcie przyrodniczo-krajobrazowym, technologicznym, projektowo-planistycznym, ekonomiczno-prawnym oraz społecznym. Prace konkursowe we wszystkich kategoriach powinny uwzględniać aspekt środowiskowy.

Do konkursu mogą być zgłaszane artykuły prezentujące wyniki własnych prac naukowych i badawczych, wykonanych jednoosobowo, które dotyczą problematyki rewitalizacji terenów zdegradowanych.

Dla autorów najlepszych prac przygotowano następujące nagrody:
  • nagroda główna - grant na pokrycie kosztów udziału w VIII Międzynarodowej Konferencji Innowacyjne Rozwiązania Rewitalizacji Terenów Zdegradowanych w ryczałtowej wysokości 1 230 zł,  nagroda rzeczowa o wartości 1 150 zł, prezentacja nagrodzonej pracy na  Konferencji oraz publikacja po pozytywnej recenzji w monografii „Innowacyjne rozwiązania rewitalizacji terenów zdegradowanych";
  • wyróżnienie - grant na pokrycie kosztów udziału w VIII Międzynarodowej Konferencji Innowacyjne Rozwiązania Rewitalizacji Terenów Zdegradowanych w ryczałtowej wysokości 1 230 zł oraz nagroda rzeczowa o wartości 550 zł;
  • nagroda specjalna - nagroda rzeczowa o wartości 500 zł dla laureata konkursu za najlepiej wygłoszoną prezentację podczas konferencji.
Prace konkursowe należy przesyłać na adres:
Instytut Ekologii Terenów Uprzemysłowionych
ul. Kossutha 6
40-844 Katowice
z dopiskiem „KONKURS REVITARE”

Strona internetowa konkursu RevitarePrint Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...