poniedziałek, 14 kwietnia 2014


Logo ShopAlike.pl

Do 31 lipca 2014 r. można przesyłać zgłoszenia w ramach programu stypendialnego ShopAlike.pl. Konkurs adresowany jest do studentów kierunków związanych z ekonomią, nowymi mediami i komunikacją, szeroko rozumianym marketingiem oraz kierunków o profilu biznesowym. W ramach konkursu przyznane zostanie stypendium w wysokości 1 000 euro dla studenta, który który nadeśle najciekawszą pracę, odnoszącą się do przyszłości branży e-commerce oraz marketingu internetowego.

Studenci zainteresowani udziałem w programie stypendialnym powinni przygotować krótki materiał, odnoszący się do zagadnień związanych z tematyką branży e-commerce, social media, marketingu internetowego oraz aplikacji mobilnych. Długość materiału nie powinna przekraczać 2 000 słów. Może być to zarówno esej, artykuł, biznes plan, jak i strategia przygotowana wyłącznie w języku angielskim.

Zgłoszenia mogą przesyłać osoby z ww. kierunków, które ukończyły na nich studia na poziomie licencjatu (drugi i trzeci rok) oraz studenci kierunków magisterskich. Do pracy należy dołączyć również skan legitymacji studenckiej. W programie stypendialnym mogą wziąć udział tylko studenci w toku nauki.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w sierpniu 2014 r. 

Strona internetowa programu stypendialnego ShopAlike.plPrint Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...