wtorek, 22 kwietnia 2014Po raz kolejny ostatni dzień miesiąca oznacza wiele szans na zdobycie środków na prowadzenie badań i to nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju. Aby ułatwić znalezienie odpowiedniego dla siebie konkursu, zebraliśmy wszystkie w jednym miejscu. Szczegółowy wykaz można znaleźć poniżej.

W dniu 30 kwietna 2014 r. zamknięty zostanie nabór w następujących konkursach:
  • Fundacja na rzecz Myślenia: konkurs o nagrodę im. Barbary Skargi - konkurs na prace z filozofii, w których podejmowany będzie temat "Czy nauka i technika potrafią sprostać starożytnemu wezwaniu: Poznaj samego siebie?". Kliknij i przeczytaj więcej!
  • Fundacja Nutricia: konkurs na projekty badawcze - celem konkursu jest wyłonienie najlepszych projektów, w których podejmowana jest tematyka z zakresu żywienia człowieka. Kliknij i przeczytaj więcej!
  • Fundacja Nutricia: konkurs na stypendia - celem konkursu jest wsparcie naukowców w trakcie zdobywania niezbędnej wiedzy i doświadczenia, umożliwiającej w przyszłości inicjowanie i prowadzenie badań naukowych z zakresu żywienia człowieka. Kliknij i przeczytaj więcej!
  • Politechnika Warszawska: konkurs na medal z okazji 100-lecia - celem konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu medalu z okazji jubileuszu 100-lecia Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskie. Kliknij i przeczytaj więcej!
  • Nagroda im. Cypriana Kamila Norwida - celem konkursu jest wyłonienie wybitnego artysty tworzącego na obszarze województwa mazowieckiego. Kliknij i przeczytaj więcej!
  • Fundacja Fulbrighta: Fulbright Senior Award - celem konkursu jest wyłonienie polskich naukowców z doktoratem, którzy będą prowadzili badania w Stanach Zjednoczonych. Kliknij i przeczytaj więcej! 
  • Fundacja Fulbrighta: Junior Advanced Research Award - celem konkursu jest wyłonienie polskich naukowców doktorantów, którzy będą prowadzili badania w Stanach Zjednoczonych. Kliknij i przeczytaj więcej!
  • Centrum Transferu Technologii UŁ: InnoTechAkademia - celem konkursu jest wyłonienie propozycji z opisem pomysłu na biznes, produkt, usługę, technologię, pracę doktorską, magisterską oraz licencjacką dla biznesu. Kliknij i przeczytaj więcej!
  • Urząd Komunikacji Elektronicznej: Dziewczyny w nowych technologiach - konkurs na staże dla studentek z kierunków z zakresu następujących nauk technicznych: telekomunikacja, informatyka i elektronika. Kliknij i przeczytaj więcej!


Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...