środa, 30 kwietnia 2014
Maj zapowiada się bardzo pracowicie dla osób, które chcą zdobyć środki na swoje badania naukowe. Już dziś wiemy, że w maju zamknięty zostanie nabór wniosków w blisko trzydziestu konkursach. Możliwości jest więc bardzo dużo. Tradycyjnie przygotowaliśmy infografikę, której celem jest ułatwienie znalezienie odpowiedniego konkursu.

Warto zwrócić uwagę na ofertę Fundacji na rzecz Nauki Polskiej, która w maju zamknie nabór wniosków w swoim czterech konkursach. Nie powinny ich przegapić osoby, które są zainteresowane bezpłatnymi szkoleniami dla naukowców. Interesującą propozycję znajdą także osoby, które prowadzą badania na najwyższym poziomie. W drugiej połowie maja upływa termin składania wniosków do konkursu ERC Consolidator Grants, który organizuje European Research Council. Ostatnie dni miesiąca to zaś prawdziwe konkursowe eldorado. 

Pełną listę konkursów można znaleźć na infografice. Zwracamy uwagę, że infografika została przygotowana 30 kwietnia 2014 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com. Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy - w tym wiele z czerwca i drugiej połowy 2014 r. Kalendarz można znaleźć w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - FacebookTwitter i Google+. Zachęcamy także do zapisania się na nasz newsletter - formularz poniżej.   

Podaj swój adres email:


Zdjęcie we wpisie Some rights reserved by Tax Credits


Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...