środa, 30 kwietnia 2014


Logo organizatora Wyszehradzkiej Akademii Zarządzania Kulturą VACuM
Do 15 maja 2014 r. trwa nabór kandydatów do Wyszehradzkiej Akademii Zarządzania Kulturą VACuM. Konkurs adresowany jest do młodych menedżerów kultury pracujących w instytucjach publicznych i prywatnych oraz w organizacjach pozarządowych. VACuM to 24-miesięczne szkolenie obejmujące dwie 10-dniowe sesje szkoleniowe (1-10 września 2014 w Krakowie i 9-18 marca 2015 w Pradze) oraz 3-dniowe Seminarium Dyplomowe (12-14 września 2015 w Tbilisi).

Kandydaci powinni posiadać podstawową wiedzę na temat europejskich, narodowych i regionalnych polityk sektorowych oraz min. dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami kulturalnymi lub artystycznymi skierowanymi do społeczności lokalnych i międzynarodowych, a także bardzo dobrą znajomość języka angielskiego. Wyboru dokona międzynarodowy panel ekspertów w oparciu o ocenę kwalifikacji i doświadczenia zawodowego, a także jakości projektu przedłożonego przez kandydata. 

Zgodnie z informacjami organizatorów:
Program Akademii obejmować będzie aktualne zagadnienia gospodarcze, polityczne i społeczne Europy, służąc pogłębieniu wiedzy w dziedzinie kreowania i wdrażania polityki społecznej, ekonomicznej i kulturalnej oraz rozwojowi kompetencji menedżerskich w obszarze zarządzania sprawami lokalnymi i współpracy międzynarodowej. Projekt w sposób znaczący przyczyni się także do nawiązania i wzmocnienia współpracy pomiędzy uczestnikami z Grupy Wyszehradzkiej oraz z krajów Partnerstwa Wschodniego i powstania wielu wspólnych przedsięwzięć w przyszłości.
Zapisy do Wyszehradzkiej Akademii Zarządzania Kulturą VACuM odbywają się za pośrednictwem strony http://www.vacum.eu/.Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...