czwartek, 8 maja 2014


Logo konkursu E-Komerson
Do 28 maja 2014 r. można przesyłać zgłoszenia do konkursu E-Komerson. Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych pomysłów ze świata sprzedaży internetowej. Autor najlepszego pomysłu uzyska 50 000 zł na jego realizację. Istnieje także możliwość uzyskania kolejnych 350 000 zł w dalszej fazie oceny realizowanego pomysłu na biznes.

Konkurs E-Komerson będzie odbywał się w trzech etapach. Będą one miały następujący przebieg:
  • Etap I - wszystkie przesłane zgłoszenia zostaną poddane analizie biznesowej;
  • Etap II - przejdzie do niego dziesięć najlepszych zgłoszeń, które zostaną ocenione przez ekspertów z różnych branż;
  • Etap III - trzy najlepsze pomysły będą przedstawiane przez ich autorów.
W celu wzięcia udziału w konkursie E-Komerson należy do dnia 28 maja 2014 r. do godz. 23:59 przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres mailowy konkurs@e-komerson.pl.

Zgodnie z regulaminem konkursu autor najlepszego pomysłu może otrzymać następującą nagrodę głowną:
możliwość zawarcia umowy inwestycyjnej pomiędzy zwycięzcą Konkursu a Organizatorem, na podstawie której strony założą spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością - w celu prowadzenia działalności gospodarczej w oparciu o projekt opisany w Pracy konkursowej zwycięzcy Konkursu, do której Organizator wniesie wkład w wysokości 50 tys. zł w zamian za objęcie 5% udziałów w tej spółce, a zwycięzca wniesie wkład w postaci projektu opisanego w Pracy konkursowej a także osobiście zaangażuje się w prowadzenie ww. działalności.
Nagroda główna obejmuje także konsulting i doradztwo w zakresie rozpoczęcia i prowadzenia działalności gospodarczej w oparciu o projekt opisany w pracy konkursowej zwycięzcy konkursu oraz dostęp do specjalistycznych usług oferowanych przez partnerów. Autor najlepszego pomysłu może wystąpić także o dodatkowe środki w wysokości 350 000 zł. Ewentualne przyznanie środków zostanie poprzedzone analizą potencjału rynkowego projektu i analizą finansową. Decyzję o przyznaniu środków podejmie Komitet Inwestycyjny.

Laureat drugiego miejsca otrzyma nagrodę rzeczową w postaci tabletu. Laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymają także pomoc ze strony organizatorów w rozpoczęciu działalności gospodarczej w
oparciu o pracę konkursową tego uczestnika - pod kątem pozyskania inwestora bądź środków finansowych na rozpoczęcie ww. działalności pochodzących z innych źródeł.

Strona internetowa konkursu E-KomersonPrint Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...