środa, 7 maja 2014


Logo Fundacji na rzecz Nauki Polskiej
Do 19 maja 2014 r. trwają zapisy na bezpłatne szkolenia z zarządzania projektami badawczymi. Organizatorem szkolenia jest Fundacja na rzecz Nauki Polskiej. Szkolenie adresowane jest do doktorantów i pracowników naukowych jednostek naukowych, które posiadają swoją siedzibę na terenie Polski. W szkoleniu mogą brać także udział absolwenci studiów doktoranckich, o ile uzyskali stopień doktora nie wcześniej niż 12 miesięcy temu.

Zgodnie z informacjami organizatorów najbliższe szkolenia z zarządzania projektami badawczymi odbędą się w następujących terminach:
  • 23–24 czerwca 2014 r. w Warszawie;
  • 25–26 czerwca 2014 r. w Warszawie.
Fundacja zapewni uczestnikom szkolenia wyżywienie, a dla osób spoza miasta, w którym odbywa się szkolenie nocleg przed i w trakcie szkolenia. Tematyka zajęć podczas szkoleń będzie obejmowała następujące zagadnienia:
  • umiejętności, teoria i praktyka zarządzania projektami badawczymi;
  • elementy cyklu życia projektu: definiowanie i planowanie projektu, wdrażanie, monitorowanie i kontrola, zamykanie projektu.
Zapisy na szkolenie prowadzone są za pośrednictwem strony https://szkolenia.fnp.org.pl/.


Przypominamy, że do 30 czerwca 2014 r. Fundacja na rzecz Nauki Polskiej prowadzi także nabór wniosków na finansowanie zagranicznych staży naukowych  ramach konkursu Praxis. Do 16 czerwca 2014 r. trwa natomiast nabór wniosków w ramach konkursu na popularyzację nauki eNgage. Do 8 maja 2014 r. trwa zaś nabór na szkolenie prezentacji wyników badań naukowych, a do 12 maja 2014 r. na szkolenie z komercjalizacji wyników badań naukowych.


Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...