środa, 21 maja 2014


Logo firmy Tauron
Do 30 września 2014 r. można przesyłać zgłoszenia do konkursu na najlepsza pracę magisterską, którego organizatorem jest firma Tauron Dystrybucja. Konkurs adresowany jest do osób, które w roku akademickim 2013/2014 obroniły pracę magisterską. Tematyka obronionej pracy musi dotyczyć zagadnienia "Inteligentne systemy dostawy energii elektrycznej - nowe wyzwania dla sieci dystrybucyjnej". Autor najlepszej pracy otrzyma 10 000 zł.


Zgodnie z regulaminem konkursu swoje prace mogą zgłaszać studenci z:
  • Akademii Górniczo-Hutniczej;
  • Politechniki Częstochowskiej;
  • Politechniki Opolskiej;
  • Politechniki Śląskiej;
  • Politechniki Warszawskiej;
  • Politechniki Wrocławskiej.
Konkurs składa się z dwóch etapów. Do 30 września 2014 r. na adres mailowy organizatora konkurs.pracamgr@tauron-dystrybucja.pl należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz krótkie streszczenie pracy. Do 7 października 2014 r. organizatorzy wybiorą do dziesięciu prac, które przejdą do drugiego etapu konkursu. Autorzy wybranych prac zostaną poproszeni o przesłanie ich pełnych wersji. Najlepsza praca zostanie wybrana do 12 grudnia 2014 r.

Autor najlepszej pracy otrzyma nagrodę w wysokości 10 000 zł. Organizatorzy mogą także przyznać wyróżnienie w wysokości 3 000 zł.

Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...