czwartek, 29 maja 2014


Logo Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej
Do 17 października 2014 r. można przesyłać zgłoszenia w ramach XII edycji konkursu na plakat o tematyce związanej z ochroną własności intelektualnej. Swoje prace mogą przesyłać m.in. studenci uczelni artystycznych, wydziałów architektury oraz wydziałów sztuk plastycznych szkół wyższych. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody ufundowane przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministra Gospodarki oraz Prezesa Urzędu Patentowego. 

Zgodnie z informacjami organizatorów konkursu jego celem jest uzyskanie utworu artystycznego w formie plakatu, którego główną ideę będzie stanowić upowszechnianie wśród społeczeństwa wiedzy o ochronie własności intelektualnej obejmującej w szczególności: ochronę wynalazków, wzorów użytkowych, wzorów przemysłowych, znaków towarowych i usługowych, oznaczeń geograficznych i topografii układów scalonych.

Szczegółowe wymagania techniczne dotyczące zgłaszanej pracy można znaleźć w regulaminie konkursu. Prace konkursowe należy przesyłać na adres:
Urząd Patentowy RP
al. Niepodległości 188/192
00-950 Warszawa
pokój 419
z dopiskiem „konkurs na plakat”. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 28 listopada 2014 r. Do 3 października 2014 r. trwa także nabór wniosków w konkursie UPRP na najlepszą pracę naukową o własności intelektualnej.

Strona internetowa konkursu na plakat o ochronie własności intelektualnejPrint Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...