środa, 14 maja 2014


Uniwersytet Ludwiga Maximiliana - logo
Do 1 czerwca 2014 r. trwa nabór zgłoszeń na odbycie stażu podoktorskiego w Uniwersytecie Ludwiga Maximiliana w Monachium. W ramach konkursu przyznanych zostanie dziesięć dwuletnich stypendiów. Wnioski mogą składać młodzi naukowcy, którzy uzyskali stopień doktora w ostatnich trzech latach z wyróżniającymi osiągnięciami w nauce. Stypendyści otrzymają wynagrodzenie oraz środki na badania w wysokości do 45 000 euro.

Zgodnie z informacjami organizatorów staży, wnioski mogą składać przedstawiciele wszystkich dziedzin nauki. Preferowane będą badania prowadzone w zakresie badań, które prowadzone są na Uniwersytecie Ludwiga Maximiliana w Monachium. Dopuszczone jest także składanie wniosków z innych obszarów badań naukowych. 

Warunkiem wymaganym do złożenia wniosku jest uzyskanie zgodny od profesora zatrudnionego w Uniwersytecie Ludwiga Maximiliana w Monachium, który będzie opiekunem naukowym stypendysty podczas trwania stażu. Listę profesorów można znaleźć na stronie internetowej niemieckiej uczelni.

Wnioski można składać w języku niemieckim. Odbywanie stażu musi rozpocząć się między 1 października 2014 r. a 1 marca 2015 r. Organizatorzy zachęcają do przeczytania publikacji pt. LMU Research Fellowships Promotion of Postdoctoral Researchers przed złożeniem wniosku.
Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...