piątek, 30 maja 2014
Szybkimi krokami zbliżają się wakacje. Zanim jednak naukowcy pojadą na zasłużony wypoczynek, czeka ich gorący czerwiec. Wszystko za sprawą kilkudziesięciu konkursów, w których nabór wniosków kończy się właśnie w czerwcu. Tradycyjnie przygotowaliśmy infografikę, której celem jest ułatwienie znalezienie odpowiedniego dla siebie konkursu.

Czerwiec to przede wszystkim zakończenie pierwszego w 2014 r. naboru wniosków w najpopularniejszych konkursach Narodowego Centrum Nauki, czyli konkursach Preludium, Sonata i Opus. Kolejna okazja starania się o środki w tych konkursach pojawi się dopiero jesienią. Warto więc nie przegapić daty 17 czerwca.

W czerwcu warto zainteresować się także ofertą Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. W najbliższym miesiącu FNP zamknie nabór wniosków w konkursie dla popularyzatorów nauki eNgage, kolejnej edycji konkursu wydawniczego Monografie, nowym konkursie na zagraniczne staże Praxis oraz szkoleniu z prezentacji wyników badań naukowych.

Warto zainteresować się także możliwością współpracy międzynarodowej. Ofertę dla naukowców ma Eurias, rząd francuski oraz niemieckie ośrodki naukowe.

Pełną listę konkursów można znaleźć na infografice. Zwracamy uwagę, że infografika została przygotowana 30 maja 2014 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com. Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy - w tym wiele z drugiej połowy 2014 r. Kalendarz można znaleźć w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - FacebookTwitter i Google+. Zachęcamy także do zapisania się na nasz newsletter - formularz poniżej.   

Podaj swój adres email:

Zdjęcie we wpisie Some rights reserved by Tax CreditsPrint Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...