środa, 25 czerwca 2014


Fragment plakatu staży dla humanistów "Nie daj się zaorać"

Do 15 lipca 2014 r. można przesyłać zgłoszenia w ramach konkursu na staże dla studentów kierunków związanych z humanistyką pn. "Praktykuj w kulturze". Osoby zakwalifikowane do udziału w konkursie będą miały możliwość odbycia praktyk w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie.

W konkursie mogą wziąć udział osoby, które legitymują się ważna legitymacją studencką. Praktyki będą realizowane w terminie od 2 do 28 września 2014 r. W celu zgłoszenia udziału w praktykach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie http://www.praktykujwkulturze.pl/. Zgłoszenie powinno zawierać pracę konkursową. Musi ona zawierać konspekt projektu kulturalnego nie więcej  niż 2 str. formatu A4, czcionka Times New Roman, 12, odstęp 1,5, możliwego do zrealizowania 
 w ramach statutowych zadań Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie, skierowanego do dowolnej grupy odbiorców np. studentów, uczniów, dzieci,  seniorów, dorosłych, osób o specjalnych potrzebach itp.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 23 lipca 2014 r. Organizatorzy wybiorą trzy osoby, które odbędą staż w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie. Udział w stażu jest bezpłatny.

Strona internetowa konkursu Praktykuj w kulturzehttp://www.praktykujwkulturze.pl/

Plakat staży dla humanistów "Nie daj się zaorać"
Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...