poniedziałek, 30 czerwca 2014


Choć dla naukowców przyszedł czas wakacyjnego odpoczynku, to nie znaczy to, że zamiera życie naukowe. W lipcu konkursów jest nieco mniej niż w ostatnich miesiącach, ale aktywni badacze dadzą radę znaleźć coś dla siebie. Tradycyjnie przygotowaliśmy infografikę, której celem jest ułatwienie znalezienia odpowiedniego dla siebie konkursu.

Czas wakacji to dobra okazja, żeby nawiązać współpracę międzynarodową. Do 15 lipca będzie trwał nabór kandydatów do odbycia studiów doktoranckich w Nowej Zelandii. Wspólna oferta DAAD i Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego umożliwia zaś pozyskanie środków na polsko-niemiecką wymianę osobową.

Na lipcowe konkursy powinny zwrócić uwagę także młodzi naukowcy, którzy obronili już swoje prace magisterskie lub doktorskie. Konkurs na prace magisterskie o kulturze organizuje Zachęta. Na prace doktorskie czeka także Centrum Scenografii Polskiej. PFRON poszukuje zaś prac magisterskich i doktorskich o niepełnosprawności.

Pełną listę konkursów można znaleźć na infografice. Zwracamy uwagę, że infografika została przygotowana 30 czerwca 2014 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com. Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy - w tym wiele z sierpnia, września i października 2014 r. Kalendarz można znaleźć w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - FacebookTwitter i Google+. Zachęcamy także do zapisania się na nasz newsletter - formularz poniżej.   

Podaj swój adres email:

Zdjęcie we wpisie Some rights reserved by Tax Credits


Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...