poniedziałek, 7 lipca 2014


Europejska Agencja Kosmiczna - logo
Do 20 lipca 2014 r. można przesyłać zgłoszenia w ramach Research Fellowship in the Telecommunications Systems (ARTES). Konkurs organizowany jest przez brytyjski oddział Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESCAT) w Harwell, który odpowiada za programy telekomunikacyjne z grupy ARTES. Celem konkursu jest wyłonienie osób, które będą prowadziły badania w zakresie zrównoważonego rozwoju gospodarczego w Europie.

Zgodnie z informacjami Ministerstwa Gospodarki:
Europejska Agencja Kosmiczna prowadzi nabór propozycji konkursowych. W ramach tego stypendium ESA oczekuje od zakwalifikowanych naukowców przeprowadzenia zaawansowanych badań w obszarze mikro- i makroekonomicznych czynników determinujących sukces gospodarczy i prowadzących do zrównoważonego rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw działających w krajach członkowskich ESA, ze szczególnym uwzględnieniem podmiotów realizujących projekty w programach telekomunikacyjnych ARTES.
Do udziału w konkursie zaproszeni są naukowcy, którzy posiadają co najmniej stopień naukowy doktora w dziedzinie finansów, ekonomii lub dziedzinach pokrewnych. Dodatkowym atutem kandydatów będzie udokumentowany dorobek naukowy w zakresie badań ekonomicznych i rozwoju gospodarczego.
Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...