czwartek, 3 lipca 2014


Do 15 lipca 2014 r. można przesyłać zgłoszenia w ramach konkursu na tekst o tematyce związanej z innowacyjnością pt. "Jak rozwijać innowacyjność pracowników, firm i instytucji". Konkurs adresowany jest do studentów i doktorantów. Autor najlepszej pracy otrzyma nagrodę finansową w wysokości 1 500 zł. Organizatorzy konkursu pokryją także koszt tłumaczenia artykułu na język angielski.

Autor najlepszej pracy po otrzymaniu pozytywnych recenzji, zostanie zaproszony do opublikowania swojej pracy w czasopiśmie "Journal of Entrepreneurship, Management and Innovation" (8 pkt.). 

Zgodnie z informacjami organizatorów konkursu autorzy prac, które zajmą drugie i trzecie miejsce, otrzymają możliwość bezpłatnej ich publikacji w polskojęzycznym tomie monograficznym "Innowatyka – nowy horyzont. Innowacyjność przedsiębiorców, menedżerów, naukowców i urzędników", który ukaże się w sierpniu 2014 roku nakładem wydawnictwa WSB-NLU.

Prace w formacie .docx o objętości od 2 500 do 8 000 słów (abstrakt maksimum 500 słów) należy przesyłać na adres centrum.innowatyki@wsb-nlu.edu.pl. Organizatorem konkursu jest Centrum Innowatyki Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu.
Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...