piątek, 18 lipca 2014


Logo Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Do 19 września 2014 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach konkursu "Nauka inspiracją sztuki. Od mikroświata do Wszechświata", którego organizatorem jest Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Celem konkursu jest wyłonienie dzieł artystycznych inspirowanych konkretnym zjawiskiem, teorią lub prawem fizycznym bądź astronomicznym. Pula nagród w konkursie wynosi 20 000 zł.

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać indywidualnie oraz grupowo. Zgodnie z regulaminem konkurs będzie składał się z dwóch etapów:
  • Etap I – przyjmowanie wypełnionych kart zgłoszeniowych, oświadczeń oraz prac w formie elektronicznej. Jury na podstawie udostępnionych przez Biuro Konkursu reprodukcji dokona selekcji prac. W celu zachowania anonimowość uczestników, Biuro Konkursu, o dopuszczeniu do etapu II, poinformuje uczestników na stronie internetowej Konkursu, publikując odpowiednią listę godeł w dniu 30.09.2014 r. o godzinie 12:00.
  • Etap II – przesłanie prac przez finalistów. Jury dokona ich oceny i przyzna nagrody. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystego otwarcia nowej siedziby Wydziału FAIS.
Dla autorów najlepszych prac przygotowano następujące nagrody:
  • Nagroda główna - 8 000 zł ufundowana przez Wydział FAIS;
  • Trzy nagrody - po 4 000 zł każda ufundowane przez Wydział FAIS;
  • Trzy wyróżnienia honorowe - wyłonione poprzez głosowanie pracowników, doktorantów i studentów Wydziału FAIS.Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...