wtorek, 15 lipca 2014


Herb Gliwic
Do 3 października 2014 r. trwa nabór wniosków w ramach X edycji konkursu na najlepszą pracę licencjacką, magisterską i doktorską dotyczącą miasta Gliwice w 2014 roku. Do konkursu można zgłaszać prace obronione w latach 2004-2014, które nie zgłaszano do konkursu w jego wcześniejszych edycjach. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody finansowe oraz rzeczowe.

Prace licencjackie, magisterskie i doktorskie należy zgłosić do konkursu, dostarczając jeden egzemplarz pracy w wersji papierowej i jeden egzemplarz pracy na płycie CD wraz z wnioskiem, który winien zawierać:
  • imię i nazwisko autora oraz adres korespondencyjny, nr PESEL, telefon kontaktowy i e-mail,
  • uwierzytelnioną kopię dokumentu, potwierdzającą nadanie tytułu licencjata, magistra lub doktora,
  • zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w zgłoszeniu do celów związanych z obsługą tego zgłoszenia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 roku Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).
Prace mogą zgłaszać rektorzy, dziekani oraz rady wydziałów. Zgłoszenia mogą skadać również ich autorzy po uzyskaniu rekomendacji władz uczelni, wydziału lub placówek badawczych.

Zgłaszane prace należy składać w zaklejonych kopertach opatrzonych napisem „KONKURS DLA LICENCJATÓW / MAGISTRÓW / DOKTORÓW 2014” w sekretariacie Wydziału Kultury i Promocji Miasta Urzędu Miejskiego w Gliwicach, ul. Zwycięstwa 21 (I piętro, pokój nr 102).
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 5 grudnia 2014 r. 
Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...