piątek, 25 lipca 2014


Logo konkursu Uczelnia Przyjazna Rodzicom
Do 15 września 2014 r. można przesyłać zgłoszenia do konkursu Uczelnia Przyjazna Rodzicom. Celem konkursu jest wyłonienie szkół wyższych, które wspierają młodych rodziców oraz wprowadzają ułatwiające im życie innowacyjne rozwiązania. Laureaci konkursu otrzymają tytuł Uczelni Przyjaznej Rodzicom.

Zgodnie z regulaminem konkursu uczestniczyć w nim mogą polskie uczelnie, reprezentowane przez działy ds. studenckich, działy promocji lub inne działy wyznaczone przez osoby upoważnione do reprezentowania uczelni. 

Jak informują organizatorzy konkursu informacje pozyskane z ankiet nadesłanych przez Uczelnie posłużą do przygotowania przez organizatorów materiału informacyjno-promocyjnego "Podręcznika Dobrych Praktyk", który będzie podlegał upowszechnianiu i w którym zostaną scharakteryzowane działania wraz ze wskazaniem laureatów. 

Piętnastu przedstawicieli, najwyżej ocenionych w konkursie Uczelni, zostanie zaproszonych do udziału w trzydniowych warsztatach "Coaching godzenia życia zawodowego/naukowego i osobistego", podczas których poznają narzędzia i metody, umożliwiające uwzględnianie w działalności swoich instytucji potrzeb studentów i pracowników mających trudności w godzeniu życia zawodowego/naukowego i rodzinnego.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Doradców Europejskich PLinEU przy wsparciu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...