czwartek, 31 lipca 2014Letni czas nie oznacza, że studenci, doktoranci i naukowcy nie mają okazji do zdobycia środków na swoje badania naukowe. W sierpniu zamknięty zostanie nabór wniosków w ramach kilkunastu konkursów. Tradycyjnie przygotowaliśmy infografikę, której celem jest ułatwienie znalezienia odpowiedniego dla siebie konkursu.

Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na drugą połowę sierpnia. Ale i w pierwszym tygodniu lepiej nie przegapić pierwszego szkolenia z nowej serii Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. Bezpłatne szkolenia z prezentacji wyników badań naukowych czekają

W połowie miesiąca czujni powinni być młodzi naukowcy z województwa mazowieckiego. Zamknięty zostanie bowiem nabór w ramach kolejnej edycji konkursu o miano Innowacyjnego Młodego Naukowca. Osoby, które od roku 2014/2015 rozpoczną studia mogą zawalczyć o pokaźną pulę stypendiów w ramach Programu Stypendiów Pomostowych.

Ostatni dzień miesiąca to tradycyjnie zwiększona liczba zamykanych konkursów. W sierpniu szczególnie warto zwrócić uwagę na ofertę Narodowego Banku Polskiego. 31 sierpnia to ostatni dzień składania wniosków w ramach VI edycji konkursu na projekty badawcze NBP.

Pełną listę konkursów można znaleźć na infografice. Zwracamy uwagę, że infografika została przygotowana 31 lipca 2014 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com. Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy - w tym wiele z jesieni 2014 r. Kalendarz można znaleźć w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - Facebook, Twitter i Google+. Zachęcamy także do zapisania się na nasz newsletter - formularz poniżej.  

Podaj swój adres email:
Zdjęcie we wpisie Some rights reserved by Tax Credits


Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...