czwartek, 21 sierpnia 2014


Logo programu Jesteś kreatorem? Zostań ekoinnowatorem!
Do 30 czerwca 2015 r. można przesyłać zgłoszenia do konkursu Ekoinnowacja w kadrze, który organizowany jest przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu w ramach projeku "Jesteś kreatorem? Zostań ekoinnnowatorem!" Celem konkursu jest zainteresowanie studentów i absolwentów szkół wyższych tematyką ekoinnowacji. Konkurs ma też pobudzać w młodych ludziach kreatywność i być zachętą do podejmowania działań twórczych. Laureaci konkursu otrzymają tablety.

Zgodnie z regulaminem konkursu swoje zgłoszenia mogą przesyłać studenci oraz absolwenci studiów wyższych, mieszkających na terenie Polski, którzy nie ukończyli 35 roku życia. Do konkursu można przesyłać filmy w formacie formacie AVI, DivX, XviD, MPEG, RWVB, WMV o rozdzielczość minimum 1024x768. Wielkość filmu nie może przekraczać 40 MB.

Strona internetowa konkursu Ekoinnowacja w kadrze

Do 30 czerwca 2015 r. trwa także nabór wniosków w ramach konkursu Od kreacji do ekoinnowacji, który organizowany jest przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu w ramach projektu "Jesteś kreatorem? Zostań ekoinnnowatorem!"Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...