czwartek, 21 sierpnia 2014


Logo Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego
Do 1 września 2014 r. trwa nabór wniosków w ramach projektu Wiedza, praktyka, doświadczenie - klucz do sukcesu w biznesie, którego organizatorem jest Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego. Konkurs adresowany jest do naukowców, którzy chcą odbyć płatne staże w małopolskich przedsiębiorstwach, które są zainteresowane wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań.

Zgodnie z regulaminem konkursu zgłoszenia mogą przesyłać pracownicy naukowi z jednostek naukowych oraz pracownicy naukowi, naukowo-dydaktyczni oraz dydaktyczni zatrudnieni na uczelni. Kandydat powinien być:
zainteresowany wzmocnieniem współpracy i zwiększeniem transferu wiedzy pomiędzy środowiskiem nauki i biznesu, podniesieniem kwalifikacji zawodowych i zdobyciem nowych kompetencji oraz zwiększeniem doświadczenia we współpracy z biznesem wraz z nabyciem wiedzy biznesowej, jak również skomercjalizowaniem wiedzy naukowej poprzez opracowanie na rzecz przedsiębiorstwa przyjmującego na staż innowacyjnego rozwiązania wraz ze strategią jego wdrażania poprzez uczestnictwo w stażu i szkoleniu praktycznym w mikro, małym, średnim lub dużym przedsiębiorstwie.
Staż może trwać od 1 do 6 miesięcy. Szczegółowe zasady dotyczące rekrutacji oraz zasad realizacji stażu można znaleźć w regulaminie projektu.

Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...