poniedziałek, 18 sierpnia 2014


Logo konkursu o Nagrodę Identitas
Do 6 września 2014 r. można przesyłać zgłoszenia do konkursu o Nagrodę Identitas. Zgodnie z regulaminem konkursu zgłaszać można książki z szeroko pojętego obszaru polskiej humanistyki. Zgłaszane pozycje musiały być opublikowane pierwszy raz w 2013 r. Wyłonionych zostanie dwóch laureatów konkursu, którzy podzielą między siebie nagrodę w wysokości 75 000 zł.

Zgodnie z regulaminem konkursu w jego pierwszej edycji przyznane zostaną dwie główne nagrody w dziedzinie humanistyki i literatury pięknej  oraz w obszarze historii. Oprócz nagrody finansowej laureaci otrzymają także statuetkę Nagrody Identitas.

Zgłoszenia prac do konkursu mogą przesyłać wydawnictwa, autorzy, profesorowie nauk humanistycznych oraz redaktorzy naczelni tytułów naukowych, kulturalnych, politycznych i społecznych oraz zarząd Fundacji Identitas. Do konkursu można zgłaszać tylko oryginalne prace autorów żyjących i publikujących w języku polskim. Do konkursu nie można zgłaszać wznowień publikacji oraz prac zbiorowych.

Zgłoszenia do konkursu należy przesyłać na adres:
Fundacja Identitas
ul. Świętokrzyska 30/63
00-116 Warszawa
z dopiskiem „Zgłoszenie do Nagrody Identitas”. Zgłoszenie powinno zawierać dane kontaktowe oraz podpis zgłaszającego, imię i nazwisko autora, tytuł, wydawcę,  rok wydania oraz dwa egzemplarze zgłaszanego dzieła.

Strona internetowa Nagrody IdentitasPrint Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...