wtorek, 19 sierpnia 2014


Logo programu Jesteś kreatorem? Zostań ekoinnowatorem!
Do 30 czerwca 2015 r. można przesyłać zgłoszenia do konkursu Od kreacji do ekoinnowacji, który organizowany jest przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu w ramach projektu "Jesteś kreatorem? Zostań ekoinnnowatorem!" Celem konkursu jest zaprezentowanie przyjaznych środowisku innowacyjnych koncepcji oraz produktów, a także promocja młodych talentów, którzy chcą sprostać oczekiwaniom konsumentów, dla których ważne są kwestie związane z ochroną środowiska. Laureaci konkursu otrzymają tablety.

Zgodnie z regulaminem konkursu swoje zgłoszenia mogą przesyłać studenci oraz absolwenci studiów wyższych, mieszkających na terenie Polski, którzy nie ukończyli 35 roku życia. Organizatorzy konkursu informują, że jego przedmiotem jest:
zaprojektowanie innowacyjnych, przyjaznych środowisku produktów lub stworzenie proekologicznej koncepcji rozwiązania jakiegoś  problemu. Może się to odnosić tylko do fizycznych cech produktu (np. użyte materiały, energochłonność, wodochłonność itp.), ale może także do dotyczyć rozwiązania funkcjonalnego (np. opracowanie nowego i przyjaznego środowisku sposobu realizowania jakieś funkcji przez dany produkt  lub wprowadzenie dodatkowej funkcjonalności, która nadaje produktowi proekologiczny charakter). Pod pojęciem produktu rozumie się nie tylko produkty konsumenckie, ale także produkty przemysłowe np. maszyny i urządzenia.Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...