sobota, 16 sierpnia 2014


Fragment okładki publikacji Czas Innowacji 3
W jednej z grudniowych odsłon serii Weekendowo o Nauce zachęcaliśmy do pokazywania szczegółów projektów, które są finansowane ze środków publicznych. W materii ujawniania szczegółów finansowanych projektów warto zwrócić uwagę na Krajową Instytucję Wspomagającą. W ostatnich tygodniach KIW udostępnił trzecią publikację pt. "Czas Innowacji". Zawiera ona przegląd produktów wybranych projektów innowacyjnych i projektów współpracy ponadnarodowej PO KL. 

Publikacje z serii "Czas Innowacji" ukazują się od 2011 r. Przybliżane są w niej efekty projektów, które otrzymały finansowanie w ramach PO KL. W każdej z trzech części projekty zostały przypisane do jednej z następujących kategorii:
  • adaptacyjność;
  • dobre rządzenie;
  • edukacja i szkolnictwo wyższe;
  • zatrudnienie i integracja społeczna.
Każdorazowo publikacja zawiera opis każdego z przedstawionych projektów w wersji napisanej w języku polskim oraz wersji napisanej w języku angielskim. Jest więc to dobry pomysł do promowania projektów, które realizowane są w Polsce, także poza granicami naszego kraju.

Wszystkie publikacje dostępne są bezpłatnie w internecie w formacie pdf. Linki do nich możecie znaleźć poniżej. Oby krajowe instytucje finansujące również zaczęły podawać więcej szczegółów projektów, które finansują. Jest to ważne szczególnie dla projektów, które realizowane są już od kilku lat, a mało kto nie wie, jakie działania obejmuje ich realizacja.Okładka publikacji Czas Innowacji 3Okładka publikacji "Czas Innowacji 2"


Okładka publikacji "Czas Innowacji"Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...