piątek, 29 sierpnia 2014


Wrzesień to miesiąc, który studenci, doktoranci i naukowcy nie mogą przespać. Właśnie w tym miesiącu kończy się nabór w blisko 50 konkursach. Jest więc w czym wybierać. Ponieważ jednak znalezienie odpowiedniego dla siebie konkursu, może być nieco trudne, tradycyjnie przygotowaliśmy infografikę, której celem jest przedstawienie konkursów.

Szczególne warto zwrócić uwagę na ostatnie dni września. Upływa wówczas termin składania wniosków w ponad 20 konkursach. W ostatnim dniu września MNiSW zamknie nabór wniosków na Działalność Upowszechniającą Naukę, Akademickie Centrum Kreatywności oraz Uniwersytet Młodych Wynalazców

W połowie września lepiej nie zapominać o Narodowym Centrum Nauki. Do 16 września można bowiem składać wnioski w ramach konkursów Sonata Bis, Harmonia oraz Maestro. Dzień wcześniej ruszy zaś nabór wniosków w ramach kolejnej edycji konkursów Preludium, Sonata oraz Opus.

Wrzesień to także dobra okazja dla studentów na zapewnienie sobie stypendium. Powinni o tym pamiętać studenci z Poznania, Wrocławia, Tychów oraz Warszawy. Pozostali młodzi naukowcy mogą zainteresować się III edycją Prezydenckiego Programu Eksperckiego

Pełną listę konkursów można znaleźć na infografice. Zwracamy uwagę, że infografika została przygotowana 29 sierpnia 2014 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com. Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy - w tym wiele z jesieni oraz z 2015 r. Kalendarz można znaleźć w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - Facebook, Twitter i Google+. Zachęcamy także do zapisania się na nasz newsletter - formularz poniżej.  

Podaj swój adres email:Wykaz konkursów na granty i stypendia we wrześniu 2014 r.

Zdjęcie we wpisie Some rights reserved by Tax CreditsPrint Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

SklepNaukowy