piątek, 5 września 2014


Logo programu Talent zgłoś się!
Telewizja Polska we współpracy z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju przygotowuje program pt. Talent zgłoś się! Będzie to jeden z pierwszych w Polsce programów w formacie talent show, którego bohaterami będą innowatorzy, pasjonaci i ludzie przedsiębiorczy, którzy chcą przekuć pomysł w realny biznes. Pula nagród dla uczestników programu wynosi 1 000 000 zł.

W najbliższych tygodniach odbędą się cztery castingi dla osób, które chcą wziąć udział w programie. Castingi odbędą się w następujących miejscowościach:
  • Gdańsk - 13 września 2014 r., godz. 10:00, Ośrodek Regionalny TVP, ul. Czyżewskiego 42;
  • Katowice - 20 września 2014 r., godz. 10:00, Ośrodek Regionalny TVP, ul. Telewizyjna 1;
  • Warszawa - 27 września 2014 r., godz. 10:00, Siedziba TVP, ul. Jana Pawła Woronicza 17;
  • Poznań - 4 października 2014 r. (aktualnie brak szczegółów spotkania).
Zgłoszenia do programu przyjmowane są za pośrednictwem formularza online na stronie internetowej programu. Osoby,  które pozytywnie przejdą casting, wezmą udział w programie, który będzie nadawany w Telewizji Polskiej jesienią 2014 r. Do udziału w programie zakwalifikowanych zostanie 40 osób. Każda z nich otrzyma 5 000 zł, na przygotowanie prezentacji swojego pomysłu.


Zgodnie z regulaminem konkursu:
Zadaniem konkursowym jest prezentacja przez Uczestnika swojego wynalazku technicznego posiadającego cechy innowacyjności technicznej lub technologicznej lub też pomysłu na biznes (...) wraz z opracowanym przez Uczestnika biznesplanem wdrożenia pomysłu w życie.

 

Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

SklepNaukowy