środa, 10 września 2014


Logo konkursu Żywiecka Kronika Filmowa
Do 20 października 2014 r. można przesyłać zgłoszenia do konkursu Żywiecka Kronika Filmowa. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych filmów w sześciu kategoriach tematycznych, których autorami są młodzi twórcy. Autor najlepszego filmu otrzyma nagrodę w wysokości 10 000 zł. Laureaci miejsc I, II i III oraz zdobywca Nagrody Publiczności zaprezentują swoje filmy podczas Planete + Doc Festival.


Zgodnie z regulaminem konkursu swoje prace mogą przesyłać tylko osoby pełnoletnie. Zgłoszenia przyjmowane są w sześciu kategoriach:
  • nowe świeckie tradycje;
  • inspiracje współczesnego Polaka;
  • weekendowy wypoczynek;
  • życie towarzyskie młodych Polaków;
  • młody człowiek w pracy;
  • współczesne pasje Polaków

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące wymagań technicznych zgłoszeń do konkursu, można znaleźć w regulaminie konkursu na stronie internetowej jego organizatora. Do 20 października 2014 r. należy przesłać treatment, czyli tekst na podstawie którego ma zostać zrealizowany film. Autorzy pięciu najlepszych pomysłów otrzymają po 3 000 zł na realizację swojego pomysłu. W dniach od 24 listopada do 1 grudnia 2014 r. będzie trwało internetowe głosowanie na pięć finałowych filmów.Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...