wtorek, 21 października 2014


Logo projektu edukacyjnego Akademia Energii
Do 24 listopada 2014 r. studenci i absolwenci, którzy mają nie więcej niż 26 lat i interesują się energetyką, mogą zgłaszać swój udział do projektu edukacyjnego Akademia Energii. Osoby zakwalifikowane do udziału w projekcie, będą miały możliwość odbycia płatnych staży oraz wzięcia udziału w szkoleniach, seminariach i warsztatach.

Rekrutacja do projektu skierowana jest do studentów i absolwentów uczelni wyższych, kierunków ekonomii, prawa, finansów oraz uczelni technicznych. Proces rekrutacji składa się z trzech etapów, które obejmują:
  1. Złożenie aplikacji w systemie rekrutacyjnym;
  2. Test;
  3. Rozmowę rekrutacyjną.
Zgodnie z informacjami podanymi przez organizatorów projektu z Fundacji 2065 im. Lesława A. Pagi, w programie Akademii Energii znajdują się:
  • wykłady, warsztaty i case’y kierowe do młodych ekonomistów i inżynierów zainteresowanych tematyką rynków energii, prowadzone przez wybitnych specjalistów i menedżerów;
  • spotkania z wybitnymi managerami sektora energetycznego;
  • warsztaty z umiejętności miękkich;
  • płatne dwumiesięczne staże zawodowe w organizacjach biznesowych, mających największy wpływ na kształt rynku energii w Polsce, oraz zdobycie unikatowych na rynku pracy kompetencji i umiejętności.
Strona internetowa projektu Akademia Energii
Formularz rekrutacyjny projektu Akademia Energii
Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom