wtorek, 14 października 2014


Logo programu Ekokreatywni
Trwają zapisy na bezpłatne szkolenia dotyczące ekoinnowacji. Podczas szkoleń udzielone zostaną odpowiedzi na pytania Czym są ekoinnowacje? Jak ocenić innowacyjny pomysł? Czy warto go wdrożyć i jak nim zarządzać? Szkolenia organizowane są w ramach projektu „Ekokreatywni, czyli od pomysłu do wdrożenia“ dofinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Projekt skierowany jest do przedsiębiorców zainteresowanych wdrażaniem innowacyjnych technologii chroniących środowisko naturalne, przedstawicieli jednostek naukowo-badawczych pragnących wprowadzić w życie własne pomysły, a także studentów zainteresowanych tematyką ochrony środowiska i OŹE oraz osób rozważających założenie własnej działalności gospodarczej i budowanie wizerunku firmy przyjaznej środowisku.

Moduł I Ekoinnowacje - czym są?
7-8 listopada 2014 r., Radom

Moduł III Finansowanie ekoinnowacji - nowe perspektywy
14-15 listopada 2014 r., Radom

Moduł II Patent w przedsięwzięciach ekoinnowacyjnych
21-22 listopada 2014 r., Radom

Moduł V Transfer technologii ekoinnowacyjnych
28-29 listopada 2014 r., Radom

Moduł IV Efekty środowiskowe w przedsięwzięciach ekoinnowacyjnych
5-6 grudnia 2014 r., Radom

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają uczestnikom nocleg oraz wyżywienie. Zapisy na szkolenie odbywają się za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie http://www.eko-kreatywni.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom