środa, 19 listopada 2014


Logo Centrum Promocji Informatyki
Centrum Promocji Informatyki zaprasza wszystkich naukowców oraz pracowników uczelni, jednostek naukowych, badawczych i badawczo-rozwojowych na szkolenie dotyczące prezentacji naukowych oraz wizerunku naukowca. Szkolenie odbędzie się 10 grudnia 2014 r. w Warszawie. Czytelnicy serwisu www.granty-na-badania.com mają zapewniony 10% rabat na udział w szkoleniu.

Robienie dobrej nauki oraz pisanie bardzo dobrych publikacji nie wystarczy. Jeśli uświadomimy sobie, że liczbę aktywnych naukowców szacuje się na blisko 100 mln, wówczas stanie się jasne, że kolejnym krokiem w pracy naukowej musi być promocja efektów. To, w jaki sposób naukowiec opowiada o swoich badaniach, jak prezentuje sposoby osiągania rezultatów, decyduje o tym, czy jego badania spotkają się z zainteresowaniem oraz czy przekona innych do sfinansowania kolejnych projektów. Dlatego na seminarium chcemy przekazać Uczestnikom praktyczną wiedzę na temat tworzenia prezentacji naukowych oraz występowania przed publicznością. Nasi eksperci pokażą, dlaczego autopromocja naukowca jest taka ważna oraz objaśnią, jak można zbudować swój wizerunek w Internecie – korzystając z narzędzi przeznaczonych dla środowiska akademickiego.

Czytelnicy serwisu www.granty-na-badania.com mogą skorzystać z 10% rabatu na udział w szkoleniu, rejestrując się na nie za pośrednictwem formularza, dostępnego pod tym linkiem - kliknij!
  • 469 zł + 23% VAT RABAT 10% 414 zł + VAT - przy zgłoszeniach przesłanych do dnia 28 listopada 2014 r. 2014 r.
  • 560 zł + 23% VAT RABAT 10% 504 zł + VAT - przy zgłoszeniach przesłanych od dnia 29 listopada 2014 r.

Kompletny program szkolenia mogą znaleźć Państwo na stronie Centrum Promocji Informatyki. Podczas szkolenia poruszone zostaną następujące zagadnienia:
  • Podstawowe zasady efektywnej prezentacji naukowej. Wojciech Murzyn
  • Wystąpienie jako opowiadanie historii o naszych badaniach. dr Konrad Juszczyk (adiunkt w Zakładzie Psycholingwistyki, Instytut Językoznawstwa, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu; pełnomocnik Dziekana Wydziału Neofilologii UAM ds. Programów Europejskich)
  • Jak retorycznie i argumentacyjnie dopracować naszą prezentację. Paweł Gałkowski (Instytut Filozofii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza)
  • Jak wykorzystać popkulturę, aby ciekawie komunikować o nauce. dr Piotr Żabicki (Dział Promocji i Informacji, Uniwersytetu Jagiellońskiego)
  • Naukowiec w sieci. Z jakich portali społecznościowych warto korzystać. dr Emanuel Kulczycki
Organizator: Centrum Promocji Informatyki spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa; tel. (22) 870 69 10, 870 69 78; email: e.janus@cpi.com.pl
 

Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom