poniedziałek, 1 grudnia 2014Zbliżający się koniec roku kalendarzowego, nie oznacza końca szans na granty i stypendia dla naukowców. W grudniu zamknięty zostanie nabór wniosków w kilkunastu konkursach. Ponieważ jednak znalezienie odpowiedniego dla siebie konkursu, może być nieco trudne, tradycyjnie przygotowaliśmy infografikę, której celem jest przedstawienie konkursów.

W grudniu szczególnie warto zwrócić uwagę na ofertę Narodowego Centrum Nauki. W połowie miesiąca zamknięty zostanie nabór w najpopularniejszych konkursach Opus, Preludium i Sonata. Warto się pośpieszyć, bo kolejna okazja na składanie wniosków w tych konkursach pojawi się dopiero za pół roku.

Pełną listę konkursów można znaleźć na infografice i poniżej. Zwracamy uwagę, że infografika została przygotowana 1 grudnia 2014 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com. Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy - w tym wiele z 2015 r. Kalendarz można znaleźć w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - Facebook, Twitter i Google+. Zachęcamy także do zapisania się na nasz newsletter - formularz poniżej.  

Podaj swój adres email:
Rada Europy
Forum Studentów Uczelni Artystycznych
Fundusz Wyszehradzki
Stat Soft Ministerstwo Spraw Zagranicznych Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej Henkel Innovation Challenge Fundacja Herodot im. Ryszarda Kapuścińskiego Narodowe Centrum Nauki Fundacja na rzecz Nauki Polskiej Instytut Nauk o Człowieku Naukowa Fundacja Polpharmy Narodowe Centrum Kultury Fundacja Crescendum Est Ministerstwo Spraw Zagranicznych Deutsche Polen-Institut Darmstadt Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Zdjęcie we wpisie 
Some rights reserved by Tax Credits

Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom