środa, 31 grudnia 2014


Nowy Rok to nowe szanse na zdobycie środków na badania naukowe. W końcu jednym z noworocznych postanowień może zostać także zdobycie grantu lub stypendium. Pierwsza okazja ku temu już w styczniu. Szans jest kilkadziesiąt. Ponieważ jednak znalezienie odpowiedniego dla siebie konkursu, może być nieco trudne, tradycyjnie przygotowaliśmy infografikę, której celem jest przedstawienie konkursów.

W pierwszy miesiącu 2015 r. warto zainteresować się ofertą Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. Organizacja ta w styczniu zamknie nabór wniosków w ramach kolejnych edycji konkursów Coaching oraz Mentoring. Do tego dochodzą kolejne bezpłatne szkolenia dla naukowców.

Lepiej nie przegapić także ostatniego dnia stycznia. Zamykany jest wówczas nabór wniosków w kilku konkursach. Ze swojej strony polecamy Fame Lab 2015. Konkurs ten nie dość, że pozwala zdobyć środki na badania, to jeszcze uczy, jak popularyzować naukę.

Pełną listę konkursów można znaleźć na infografice i poniżej. Zwracamy uwagę, że infografika została przygotowana 31 grudnia 2014 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com. Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy - w tym wiele z kolejnych miesiąców 2015 r. Kalendarz można znaleźć w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - Facebook, Twitter i Google+. Zachęcamy także do zapisania się na nasz newsletter - formularz poniżej.  

Podaj swój adres email:
Fundacja na rzecz Nauki Polskiej
Microsoft
Stowarzyszenie Żuławy
Fundacja na rzecz Nauki Polskiej
ERA-NET Bioenergy
CHIST-ERA
Fundacja Bogliasco
Oragne Fab Polska Prezes Krajowej Rady Radców Prawnych Europejskie Centrum Solidarności Uniwersytet Śląski Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Lider Nauk Farmaceutycznych II Ministerstwo Obrony Narodowej Politechnika Świętokrzyska FameLab 2015 Bank Światowy Fundusz Wyszehradzki Bankowy Fundusz Gwarancyjny Polskie Centrum Fotoniki i Światłowodów Polskie Towarzystwo Inżynierii Biomedycznej Prezes Rady Ministrów

Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...