środa, 14 stycznia 2015


Logo platformy Coursera.org
Od 4 lutego 2015 r. do 26 marca 2015 r. będzie trwał bezpłatny kurs on-line dotyczący komunikacji pt. Introduction to Communication Science. Kurs będzie odbywał się na platformie edukacyjnej Coursera.org. Za przygotowanie kursu odpowiada Rutger de Graaf z University of Amsterdam.

Kurs będzie trwał siedem tygodni i zgodnie z informacjami organizatorów ma wymagać poświęcenia przez uczestników ok. 3-5 godzin tygodniowo. Co tydzień udostępniania będzie kolejna lekcja. Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim. Do prowadzenia zajęć będą wykorzystane m.in. nagrania wideo. Szczegółowy plan zajęć można znaleźć na stronie kursu. Kurs to dobra okazja dla naukowców, którzy chcą poprawić swoje umiejętności dotyczące komunikowania się i zdobytą wiedzę wykorzystać podczas prowadzenia zajęć, wygłaszania referatów czy promowania wyników swoich badań naukowych.


Na platformie Coursera.org udostępniona została także pełna wersja polecanego przez nas w 2014 r. kursu dotyczącego wystąpień publicznych. W celu przejścia do kursu, należy kliknąć w ten link.Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...