piątek, 16 stycznia 2015


Logo programu Rozwój Innowacji Drogowych
Od 10 lutego 2015 r. do 10 kwietnia 2015 r. będzie trwał nabór wniosków w ramach pierwszej edycji konkursu Rozwój Innowacji Drogowych. W ramach konkursu finansowanie uzyskają projekty z zakresu projektowania, technologii oraz budowy i eksploatacji dróg, poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego i efektywności systemu zarządzania ruchem w Polsce. Budżet I edycji konkursu wynosi 50 000 000 zł.

Finansowanie pojedynczego projektu może wynosić do 3 000 000 zł. Zgłaszany projekt może trwać do 24 miesięcy. W przypadkach uzasadnionych specyfiką projektu, okres realizacji może zostać wydłużony do 36 miesięcy.

Wnioski do konkursu mogą być składane przez jednostki naukowe (o których mowa w art. 2 pkt. 9 lit. a-e ustawy o zasadach finansowania nauki) oraz konsorcja naukowe o ile w ich skład wchodzą tylko jednostki naukowe.

Zgodnie z informacjami Narodowego Centrum Badań i Rozwoju problemy badawcze zgłaszane w konkursie powinny dotyczyć zagadnień zawartych w Założeniach Wspólnego Przedsięwzięcia RID.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który jest dostępny na stronie internetowej organizatora.
Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...