piątek, 30 stycznia 2015


Choć luty jest najkrótszym miesiącem w roku, to nie będzie w nim brakowało okazji na zdobycie grantów oraz stypendiów. Już dziś wiemy, że w lutym zamknięty zostanie nabór w blisko 30 konkursach. Ponieważ jednak znalezienie odpowiedniego dla siebie konkursu, może być nieco trudne, tradycyjnie przygotowaliśmy infografikę, której celem jest przedstawienie konkursów.

W lutym warto zwrócić uwagę na nabór na bezpłatne zagraniczne szkolenia dla młodych naukowców, których organizatorem jest Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Na chętnych czeka aż 500 miejsc, więc lepiej nie przegapić tego konkursu.

Pełną listę konkursów można znaleźć na infografice i poniżej. Zwracamy uwagę, że infografika została przygotowana 30 stycznia 2015 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com. Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy - w tym wiele z kolejnych miesiąców 2015 r. Kalendarz można znaleźć w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - Facebook, Twitter i Google+. Zachęcamy także do zapisania się na nasz newsletter - formularz poniżej.  

Podaj swój adres email:
Willa Decjusza
Parlament Europejski
Amgen Scholars Program
Google Anita Borg Memorial Scholarship
Województwo Łódzkie
University of Sheffield
European Research Coucil European Research Coucil Międzynarodowy Kongres Astronautyczny w Jerozolimie Nagroda im. Pawła Edmunda Strzeleckiego Fundacja na rzecz Nauki Polskiej Fundacja Edukacji Międzynarodowej Atom dla nauki Script Fiesta 2015 Universidad Carlos III de Madrid E-Rare 3 Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów ERA-NET GE Foundation GreenEvo Komisja Europejska Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Związek Banków PolskichKonkurs im. Inki Brodzkiej-Wald Związek Banków Polskich

Zdjęcie we wpisie Some rights reserved by Tax CreditsPrint Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...