wtorek, 10 lutego 2015


Logo Fundacji na rzecz Nauki Polskiej
Do 19 kwietnia 2015 r. można składać wnioski w ramach ostatniej edycji konkursu Impuls, którego organizatorem jest Fundacja na rzecz Nauki Polskiej. Celem konkursu jest promocja badań aplikacyjnych oraz rozwój umiejętności uczonych z zakresu komercjalizacji wyników prac badawczo-rozwojowych.W ramach konkursu otrzymać można grant o wysokości do 120 000 zł.

Zgodnie z regulaminem konkursu zgłoszenia mogą przesyłać tylko osoby, które brały udział  w działaniach w ramach projektu SKILS - np. w szkoleniach z zakresu przedsiębiorczości, transferu technologii lub negocjacji, organizowanych w ramach projektu SKILLS Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. Wnioski mogą składać osoby, które dodatkowo spełniają następujące warunki:
  • pracownicy naukowi, zamieszkali w Polsce i zatrudnieni na umowę o pracę w jednostce naukowej posiadającej siedzibę na terenie Polski;
  • doktoranci z polskich jednostek naukowych, zamieszkali w Polsce;
  • absolwenci studiów doktoranckich do 12 miesięcy od uzyskania stopnia doktora zamierzający realizować projekt w jednostce naukowej posiadającej siedzibę na terytorium Polski.
Dla laureatów konkursu przewidziano następujące nagrody:
  • I nagroda - 120 000 zł;
  • II nagroda - 100 000 zł;
  • III nagroda - 80 000 zł.
W regulaminie konkursu ustalone zostało, że każda nagroda składa się z dwóch części – 80% nagrody stanowi część subwencyjna na realizację zwycięskiego projektu badawczego, a 20% nagrody to indywidualne wsparcie dla laureata.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.


Wnioski składa się w formie elektronicznej za pośrednictwem systemu http://wnioski.fnp.org.pl.
Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...