piątek, 27 lutego 2015


Marzec to okazja na wiosenną ofensywę w zdobywaniu środków na badania naukowe. Już dziś wiemy, że w marcu zamknięty zostanie nabór w blisko 40 konkursach. Ponieważ jednak znalezienie odpowiedniego dla siebie konkursu, może być nieco trudne, tradycyjnie przygotowaliśmy infografikę, której celem jest przedstawienie konkursów.

W marcu lepiej nie zapominać o naborze wniosków w Narodowym Centrum Nauki. Do 16 marca można składać wnioski w ramach konkursów Etiuda, Fuga i Symfonia. Dzień wcześniej zamknięty zostanie nabór wniosków w ważnym dla młodych naukowców konkursie LIDER VI od NCBiR. Tydzień później zamknięty zostanie zaś nabór wniosków w długo wyczekiwanym przez humanistów Narodowym Programie Rozwoju Humanistyki - moduł Tradycja.

Pełną listę konkursów można znaleźć na infografice i poniżej. Zwracamy uwagę, że infografika została przygotowana 27 lutego 2015 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com. Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy - w tym wiele z kolejnych miesiąców 2015 r. Kalendarz można znaleźć w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - Facebook, Twitter i Google+. Zachęcamy także do zapisania się na nasz newsletter - formularz poniżej.  

Podaj swój adres email:

Fundusz im. Iwony Winiarskiej-Feleszko
Rząd RP
Stypendia im. Lane'a Kirklanda
Fundacja na rzecz Nauki Polskiej
Małopolski Inkubator Pomysłowości
Polskie Towarzystwo Diabetologiczne
EuroNanoMed II
ERA-NET FACCE SURPLUS
Eurostars 2 Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Fundacja na rzecz Nauki Polskiej Rząd Francuski Allegro Short Lab ERA-NET Neuron II Województwo Łódzkie Szczecin European Research Council Fundacja Identitas Fundacja na rzecz Nauki Polskiej Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Fundusz Wyszehradzki TRANSCAN-2 Narodowe Centrum Nauki
Infect-ERA
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
Niezależne Zrzeszenie Studentów SGH
Instytut Francuski
Cornet
Fundacja na rzecz Nauki Polskiej
Stypendium im. prof. Bohdana Lisowskiego
GFPS Lean in STEM Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej MIT Technology Review Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Zdjęcie we wpisie Some rights reserved by Tax Credits

Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...