wtorek, 3 marca 2015


Logo konkursu Impuls do biznesu
Do 20 kwietnia 2015 r. można przesyłać zgłoszenia do konkursu Impuls do biznesu. Konkurs jest skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw  z dowolnego sektora z siedzibą w Polsce, których działalność bądź produkty lub usługi  charakteryzują się innowacyjnością. Autor najlepszego pomysłu otrzyma 100 000 zł. Pula nagród w konkursie wynosi 160 000 zł.

Zgodnie z regulaminem:
Do konkursu mogą być zgłaszane projekty będące w realizacji, bądź też pomysły na przedsięwzięcia gospodarcze w ramach przedsiębiorstwa. Konkurs jest skierowany również do osób niebędących przedsiębiorcami, którzy mają ciekawy pomysł na biznes; wynalazcy, którzy mają produkt/technologię z potencjałem do komercjalizacji, chcących zrealizować swój pomysł na działalność gospodarczą.
Wnioskodawca musi spełniać także następujące warunki:
  • posiadać minimalne przychody i/lub podpisane umowy handlowe, w przypadku gdy projekt jest już realizowany;
  • udowodnić możliwość szybkiego skalowania biznesu np. w ujęciu geograficznym lub sprzedażowym;
  • udowodnić możliwość szybkiego osiągnięcia progu rentowności;
  • posiadać zespół kluczowych osób, które będą zaangażowane w projekt przez minimalny czas (3-6 lat).
Autor projektu, który wygrał nagrodę główną, może wziąć udział w negocjacjach z Inwestorem, który zainwestuje w projekt 1 000 000 zł.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.
Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom