środa, 4 marca 2015


Logo Polskiego Towarzystwa Informatycznego
Do 31 marca 2015 r. trwa nabór wniosków w ramach konkursu na najlepsze opracowanie z zakresu historii informatyki polskiej. Autor najlepszego opracowania otrzyma możliwość wydania go w formie książki oraz wynagrodzenie w wysokości 25 000 zł brutto.

Zgodnie z informacjami organizatorów konkurs jest otwarty dla osób fizycznych. Do konkursu mogą również stanąć zespoły uczestników, pod warunkiem, że będą oni współautorami pracy zgłoszonej do konkursu. 

W konkursie przyznane zostaną następujące nagrody:
  • Nagroda Główna (I) dla zwycięzcy Konkursu w kategorii „książka” – 2 500 zł netto + zaproszenie do zawarcia kontraktu wydawniczego na wydanie przez Organizatora książki stworzonej na podstawie nagrodzonego Projektu z wynagrodzeniem w wysokości 25 000 zł brutto wypłaconym po wydaniu książki,
  • Nagrody II w kategorii „opracowanie (artykuł)” – 1 000 zł netto + zaproszenie do zawarcia kontraktu wydawniczego na wydanie przez Organizatora książki (opracowania) stworzonej na podstawie nagrodzonego Projektu z wynagrodzeniem w wysokości do 3 000 zł brutto wypłaconym po wydaniu książki (opracowania),
  • Wyróżnienia + zaproszenie do zawarcia kontraktu wydawniczego na wydanie przez Organizatora książki (opracowania) stworzonej na podstawie nagrodzonego Projektu.
Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który jest dostępny na stronie internetowej organizatora.
Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom