czwartek, 26 marca 2015


Do 31 marca 2015 r. trwa nabór wniosków w ramach konkursu dla młodych naukowców Worldwide Academic Competition. Konkurs adresowany jest do młodych naukowców w stopniu licencjata, magistra i doktora. Zgłoszenia konkursowe można składać w jednym z sześciu obszarów tematycznych: biznes, design, technologie, zdrowie, zrównoważony rozwój, społeczeństwo.

Celem konkursu jest zapewnienie młodym naukowcom możliwości przedstawienia swoich pomysłów ekspertom biznesowym. W zgłoszeniu należy uwzględnić m.in. takie informacje, jak ogólny opis pomysłu, opis problemu jaki rozwiązuje, możliwości zastosowania tego pomysłu w praktyce i w biznesie.

Nagrodami w konkursie są m.in. programy mentorskie pod opieką czołowych światowych myślicieli, jak np. Daniel Pink czy Richard Florida, 1000 euro oraz publikacja na łamach czasopisma naukowego wydawanego przez Future Ideas „Ideas for the Future”. Uczestnicy zyskują ponadto dostęp do platformy Future Ideas, za pomocą której mogą poznać inne pomysły i projekty, a także znaleźć partnerów biznesowych.


 

Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...