wtorek, 31 marca 2015


Kwiecień to okazja na wiosenną ofensywę w zdobywaniu środków na badania naukowe. Już dziś wiemy, że w w najbliższym miesiącu zamknięty zostanie nabór w blisko 30 konkursach. Ponieważ jednak znalezienie odpowiedniego dla siebie konkursu, może być nieco trudne, tradycyjnie przygotowaliśmy infografikę, której celem jest przedstawienie konkursów.

Pełną listę konkursów można znaleźć na infografice i poniżej. Zwracamy uwagę, że infografika została przygotowana 31 marca2015 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com. Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy - w tym wiele z kolejnych miesiąców 2015 r. Kalendarz można znaleźć w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - Facebook, Twitter i Google+. Zachęcamy także do zapisania się na nasz newsletter - formularz poniżej.  

Podaj swój adres email:

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej
Stypendium im. Krzysztofa Skubiszewskiego
ERA-Net Smart Grids Plus
Akademia Danfoss 2015
Electrolux Design Lab 2015
HERA
NCBiR i Japan Science and Technology Agency
NCBiR i GDDKiA
Grasz o staż
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Niezależne Zrzeszenie Studentów Centrum Hewelianum Fundacja na Rzecz Nauki Polskiej PB i PARP TÜBİTAK TIRF-British Council 2015 CORE 2015 Fundacja na rzecz Nauki Polskiej Martec II Call 2015 Komisja Europejska Fundacja Fulbrighta Ulica Themersonów Narodowy Bank Polski Fundacja na rzecz myślenia Fundacja Nutricia
Zdjęcie we wpisie Some rights reserved by Tax CreditsPrint Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom