piątek, 10 kwietnia 2015


Logo Instytutu Monitorowania Mediów
Do 31 maja 2015 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach konkursu na staże dla studentów PRaktykuj za granicą. Konkurs skierowany jest do studentów, którzy chcą zdobyć doświadczenie zawodowe w renomowanych agencjach public relations o zasięgu globalnym. Finaliści konkursu odbędą płatne staże w europejskich filiach agencji PR

Zgodnie z informacjami organizatora konkursu Instytutu Monitorowania Mediów:
Warunkiem przystąpienia do konkursu jest płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, weryfikowana na ostatnim etapie konkursu, status studenta i wiek do 35 lat w chwili zgłoszenia do konkursu. Na trzech etapach konkursu uczestnicy przygotowują brief strategii komunikacji (I etap), jej opis (II etap) oraz prezentację multimedialną (III etap), udostępnioną w programie SlideShare. Brief strategii komunikacji i opis strategii muszą być napisane w języku polskim, natomiast prezentacja, udostępniona w programie SlideShare – w języku angielskim.
Nagrodami w konkursie są zagraniczne, płatne staże w Londynie, Pradze i Bukareszcie, ufundowane przez agencje PR i firmy monitorujące media: Fleishman-Hillard, LEWIS PR i MediaTrust. Staże będą odbywały się w terminie lipiec - wrzesień 2016 r.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.
Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...