poniedziałek, 13 kwietnia 2015


Logo konkursu Top 500 Innovators
Do 30 kwietnia 2015 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach programu Top 500 Innovators. Laureaci konkursu przez dziewięć tygodni będą uczestniczyć w serii szkoleń i staży w zakresie współpracy z gospodarką, zarządzania badaniami naukowymi oraz komercjalizacji ich wyników. Szkolenia te odbywać się będą od lipca do listopada na najlepszych światowych uczelniach.

Zgodnie z regulaminem konkursu swoje zgłoszenia mogą przesyłać pracownicy naukowi lub badawczy polskich jednostek naukowych, którzy posiadają tytuł zawodowy co najmniej magistra i prowadzą badania w obszarze nauk ścisłych, przyrodniczych, technicznych, rolniczych, leśnych, weterynaryjnych, medycznych, nauk o zdrowiu lub nauk o kulturze fizycznej oraz pracownicy centrów transferu technologii, działających przy polskich jednostkach naukowych, zajmujący się komercjalizacją wyników badań w ramach wymienionych obszarów nauk.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który znajduje się na stronie internetowej organizatora.
Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...