piątek, 29 maja 2015


Czerwiec to kolejna okazja na zdobycie środków na badania naukowe. Już dziś wiemy, że w w najbliższym miesiącu zamknięty zostanie nabór w blisko 30 konkursach. Ponieważ jednak znalezienie odpowiedniego dla siebie konkursu, może być nieco trudne, tradycyjnie przygotowaliśmy infografikę, której celem jest przedstawienie konkursów.

Pełną listę konkursów można znaleźć na infografice i poniżej. Zwracamy uwagę, że infografika została przygotowana 29 maja 2015 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com. Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy. Kalendarz można znaleźć w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - Facebook, Twitter i Google+. Zachęcamy także do zapisania się na nasz newsletter - formularz poniżej.  

Podaj swój adres email:
DAAD
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Fundusz Wyszehradzki
Green Talents
European Research Council Cyfronet Narodowe Centrum Kultury Narodowe Centrum Nauki Fundacja na rzecz Nauki Polskiej Young Design 2015 Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Fundacja na rzecz Nauki Polskiej Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Narodowe Centrum Nauki Międzynarodowe Centrum Kultury Tygodnik Polityka Narodowe Centrum Badań i Rozwoju InGROO Australia MNiSW/DAAD PGNiG Galileo Masters Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego PO WER Kobiety Nauki Fundacja na rzecz Nauki Polskiej European Pioneers Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu Zdjęcie we wpisie Some rights reserved by Tax Credits
 


Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom