czwartek, 18 czerwca 2015


Logo Fundacji na rzecz Nauki Polskiej
Do 28 czerwca 2015 r.  trwają zapisy na bezpłatne szkolenia z zakresu prezentacji wyników badań, które organizowane są przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej. Szkolenie skierowane jest do doktorantów oraz pracowników naukowych z jednostek naukowych, które swoją siedzibę mają na terenie Polski. W szkoleniu mogą wziąć udział także absolwenci studiów doktoranckich, jeśli od momentu otrzymania przez nich stopnia doktora nie minęło więcej niż 12 miesięcy.

Zgodnie z informacjami FNP:
uczestnicy szkolenia dowiedzą się, jak mówić o nauce w sposób jasny, oraz jak angażować i inspirować osoby niebędące naukowcami, w szczególności dziennikarzy i przedsiębiorców (m.in. tworzenie informacji prasowych, udzielanie wywiadów telewizyjnych, prezentacja projektu/badań przedstawicielom biznesu).
Szkolenia odbędą się w następujących terminach:
  • 14 lipca 2015 r. w Krakowie,
  • 15 lipca 2015 r. w Krakowie.
Osoby zakwalifikowane do udziału w szkoleniu będą miały zapewnione wyżywienie. Bezpłatny nocleg będą miały zapewniony osoby z poza miast, w których odbywają się szkolenia. Zapisy na szkolenia prowadzone są za pośrednictwem platformy https://szkolenia.fnp.org.pl/. Szkolenie będzie prowadzone w języku angielskim.

Strona internetowa szkolenia z zakresu prezentacji wyników badańPrint Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom