wtorek, 30 czerwca 2015


Choć lipiec to początek wakacji, to wcale nie oznacza to przerwy w naborach wniosków na granty i stypendia. Już dziś wiemy, że w najbliższym miesiącu będzie kilkadziesiąt okazji na złożenie wniosku. Ponieważ jednak znalezienie odpowiedniego dla siebie konkursu, może być nieco trudne, tradycyjnie przygotowaliśmy infografikę, której celem jest przedstawienie konkursów.

Pełną listę konkursów można znaleźć na infografice i poniżej. Zwracamy uwagę, że infografika została przygotowana 30 czerwca 2015 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com. Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy. Kalendarz można znaleźć w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - Facebook, Twitter i Google+. Zachęcamy także do zapisania się na nasz newsletter - formularz poniżej.  

Podaj swój adres email:Wykaz konkursów na granty i stypendia (lipiec 2015 r.)

Województwo Opolskie
SWPS
Przystanek Sukces
Nowa Zelandia
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
BiodivERsA ERA-Net
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
MSZ Dom Literatury w Łodzi Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Narodowe Centrum Badań i Rozwoju PFRON Harvill Secker Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Verba Veritatis Instytut Chemii Fizycznej PAN Nowe technologie dla dziewczyn
Zdjęcie we wpisie Some rights reserved by Tax CreditsPrint Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom